Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

SekretyAssessmentCenter.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają jednak na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostepniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników.

Dane Personalne

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W większości przypadków jest to imię i adres e-mail. W przypadku zamówienia będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Subskrypcja newslettera

Zaprenumerowanie newslettera wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane sa dodawane do listy mailingowej e-zinu dzieki czemu prenumerator moze otrzymac zamówiony newsletter.

Niezapowiedziane Wiadomości

SekretyAssessmentCenter.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły sie z Polityką Prywatności. Osoby, których dane posiada SekretyAssessmentCenter.pl będą mogły, w każdym momencie wykasować swoje dane z bazy danych poprzez kliknięcie odpowiedniego linku na dole każdej wysłanej wiadomości.

Podmioty zlecające mailing nie maja wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na naszych listach adresowych.

Informacje komercyjne wysyłane są sporadycznie.

W przypadku pytań proszę pisać:
kontakt@sekretyassessmentcenter.pl