Kto jeszczce chce odkryć tajne techniki stosowane w centrach oceny i dowiedzieć się, co zrobić, żeby zostać wybranym spośród innych kandydatów?

Jeśli będziesz brał udział w Assessment Center lub bierzesz pod uwagą taką możliwość, przeczytaj pilnie poniższy list…


Od: Karolina Rucińska


Drogi Przyjacielu,

Zanim zaczniesz czytać dalej, chciałabym, abyś szczerze odpowiedział sobie na następujące pytania:

Czy na myśl o Assessment Center odczuwasz stres i niepewność?

Czy rzeczywiście pragniesz pracować w wymarzonej firmie?

Czy chcesz, aby ktoś dał Ci sprawdzone i skuteczne wskazówki, jak to osiągnąć?

Mnie samą kiedyś frapowały podobne pytania, kiedy sama byłam uczestnikiem centrów oceny. Mimo, iż wydawało mi się, że posiadam odpowiednie kwalifikacje i znam trzy języki, nie wypadałam w nich najlepiej i nie otrzymywałam ofert pracy. Uderzyło to w moją ambicję i postanowiłam to zmienić.

Zaczęłam szukać wszelkich możliwych informacji na temat technik stosowanych na ośrodkach oceny, rozmawiać, zarówno z ludźmi, którzy się tym zajmują, jak i byłymi uczestnikami Assessment Center o ich doświadczeniach.

Temat ten wciągnął mnie do tego stopnia, że zrobiłam specjalistyczny kurs asesora, ukończony otrzymaniem adekwatnego certyfikatu.

Teraz postanowiłam podzielić się tą wiedzą i doświadczeniami, z ludźmi, którzy są w tej sytuacji, w której byłam kiedyś ja.

W rezultacie powstał ebook „Sekrety Assessment Center”

Jego głównym zadaniem ma być dostarczyć Ci rzetelnych informacji jak dokładnie wygląda Assessment Center i pomóc Ci przygotować się do niego tak, aby maksymalnie zwiększyć Twoje szanse na jego pozytywne zaliczenie.*


Dlaczego „Sekrety Assessment Center”?

Ponieważ ebook zawiera takie informacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jest to jedyna w chwili obecnej tego typu pozycja na rynku z unikalnymi i nieopublikowanymi nigdzie wiadomościami o tym wymagającym etapie rekrutacji.


Co konkretnie zawiera ebook?

Ponad 50 stron czystej wiedzy o tym:

czego konkretnie możesz spodziewać się na Assessment Center

jakie są najczęściej spotykane zadania, zarówno grupowe, jak i indywidualne

jak możesz się do nich najlepiej przygotować

co i jak oceniają asesorzy w czasie Assessment Center

gdzie się je stosuje

na jakich zasadach wybiera się najlepszych kandydatów

co zrobić abyś to Ty został wybrany


Ebook szczegółowo opisuje i podaje przykłady zadań stosowanych podczas Assessment Center:

  • ćwiczenia grupowe
  • case study
  • symulacje indywidualne
  • prezentacje
  • in-basket
  • wywiad kompetenyjny

zarówno dla kandydatów do pracy lub praktyki w korporacji, jak i na stanowiska menadżerskie, w których stosuje się AssessmentCenter.


Aby jeszcze bardziej rozwiać Twoje wątpliwości odnośnie tego, co zawiera ebook, poniżej znajdziesz pełen spis treści publikacji:

spis tresci Assesment Centre

Zobacz co o ebooku powiedziały osoby, które go już nabyły

Dziękuję, świetny materiał – ciekawie i na temat! Po przeczytaniu książki poszłam na AC o wiele spokojniejsza, a na rozmowie miałam wrażenie, że żadne pytanie mnie nie zaskoczy!

Emilia Różańska

Sekrety Assessement Center to świetna pozycja, która pozwoliła mi poczuć sie pewnie na spotkaniu AC, a przed spotkaniem wniosła dużo spokoju który jest tak ważny żeby dobrze później się zaprezentować.

Marek Kleina

Jestem bardzo zadowolona, że kupiłam ten ebook o assessement centre. AC udało mi się przejść, myślę, że w dużej mierze dzięki wiadomościom zawartym w książce.  Na pewno żałowałabym, gdybym jej nie kupiła.

Jolanta Łapisz

Najbardziej w ebooku podobały mi się przykłady zadań i różne porady dotyczące asessment center.  Polecam!

Karol Rutkowski

To nie wszystko…

Jestem tak przekonana, że wiedza, którą się z Tobą podzielę, jest cenna i unikalna, że zdecydowałam się zapewnić Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.


 

Pobierz ebooka teraz!

 

Dobrze, ale ile będzie mnie to kosztować?

Na zdobycie tej wiedzy wydałam ponad 3000 zł i poświęciłam na to dużo czasu. Wydaje mi się więc, że ebook mógłby rzeczywiście kosztować ok. 80-90 zł.

Zdaję sobie jednak sprawę, że jesteś najprawdopodobniej na początku kariery, do rozwoju której ten ebook ma się przyczynić, więc nie będzie to nawet połowa tej kwoty.

 

Jeśli zdecydujesz się zamówić już dziś

dostaniesz ebooka za jedyne

38 zł


Jest to kwota, którą wydałbyś na jeden wieczór w kinie, a może mieć ona wpływ na Twoją dalszą karierę i zarobki w najbliższym czasie..

Czy nie jest to tego warte?

 

Tak! Chcę zamówić ebooka

 

To jednak jeszcze nie wszystko…

Do tej oferty dodałam właśnie 3 niewiarygodne bonusy, które czynią ją zupełnie nie do odrzucenia.

Zamawiając ebooka „Sekrety Assessment Center” następujące ebooki dostajesz ZA DARMO:

 

Kurs Tworzenia Map Myśli – pokaże Ci on jak tworzyć kreatywne notatki, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Dowiesz się z niego jak krok po kroku stworzyć mapę myśli, aby szybko zwiększyć tempo nauki i skutecznego zapamiętywania. Poznasz też inne, mało znane możliwości wykorzystania map myśli.


Naukowa Metoda Wzbogacania Się – Bestseller Wallace Wattles’a z 1910 roku,od którego wszystko się zaczęło. Książka, która potrafi wywrócić życie do góry nogami! Wskazuje jak osiągnąć dobrobyt i bogactwo, a przedstawiony przez autora program zawiera zarówno weryfikację sposobu myślenia, jak i praktyczne wskazówki, co należy robić, by osiągnąć materialną pełnię szczęścia.

 

Gut Impact – Ukryta Hipnoza – autorstwa J.D. Fuentes’a. Tłumaczy jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne? Możesz przemawiać bezpośrednio do czyichś instynktów i zmysłów, a Twoje słowa znajdą natychmiastowy odzew. Opisana w tej książce unikalna metoda nosi angielską nazwę Gut Talk.

Podsumowując, jeśli więc szukasz odpowiedzi na Twoje wątpliwości, dotyczące Assessment Center, Twoje poszukiwania skończyły się…

Tak, chcę zamowić ebooka „Sekrety Assessment Center”


Rozumiem, że ta wiedza przyspieszy moją karierę

Jestem w pełni świadomy, że ebook zawiera wszystko, co muszę wiedzieć o Assessment Center

Wiem, że dodatkowo w komplecie dostanę trzy niesamowite ebooki:

* Kurs Tworzenia Map Myśli
* Naukowa Metoda Wzbogacania Się
* Gut Impact – Ukryta Hipnoza

Rozumiem, że gwarancja satysfakcji sprawia, że nie ponoszę żadnego ryzyka.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Czy mogę zapłacić za ebooka przelewem?

TAK! – Opłaty sa przyjmowane za pośrednictwem Przelewy24, który akceptuje zarówno przelewy bankowe jak i opłaty kartami kredytowymi, – Po prostu kliknij w link poniżej i podążaj za instrukcjami, aż do zapisu na listę, po którym otrzymasz linki do ebooków.

Mam nadzieję, że po lekturze ebooka Assessment Center ze stresującego przeżycia zamieni się w interesujące wyzwanie i ciekawą przygodę.

Życzę sukcesów,

Karolina Rucińska


P.S.

Co zrobiłabym, gdybym była teraz na Twoim miejscu?

Zdecydowałabym się na ebooka. Niekoniecznie dlatego, że uwierzyłabym we wszystko, co jest napisane na tej stronie, ale świadomość, że NIC nie ryzykuję, a mogę zyskać niezwykle dużo czyni tę decyzję zupełnie oczywistą.


* oczekiwane efekty mogą się różnić

Kurs Tworzenia Map Myśli

Wyślij tą stronę przyjacielowi

Jedna odpowiedź do “Kto jeszczce chce odkryć tajne techniki stosowane w centrach oceny i dowiedzieć się, co zrobić, żeby zostać wybranym spośród innych kandydatów?”

  1. Emilia, Poznań pisze:

    Dziękuję, świetny materiał – ciekawie i na temat! Po przeczytaniu książki poszłam na AC o wiele spokojniejsza, a na rozmowie miałam wrażenie, że żadne pytanie mnie nie zaskoczy!